O firmie

Firma powstała w roku 2003. Nasz sukces rynkowy jest wynikiem ciągłej dbałości o najwyższą  jakość oferowanych produktów i świadczonych usług. Celem naszej Firmy jest dostarczenie klientom niezmiennie najwyższej jakości produktów zapewniających maksymalną wydajność i efektywność. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania technologiczne. Będąc blisko naszych klientów , mamy pełną świadomość wyzwań i trudności jakie stawia przed nami rynek. Dlatego też stawiamy na systematyczną współpracę, dostarczając najlepsze rozwiązania.

Zdobyte wieloletnie doświadczenie pozwala nam na fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia, indywidualnie do Państwa potrzeb. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę począwszy od doradztwa i projektowania, poprzez produkcję i zaoferowanie gotowego produktu. Zaufały nam już firmy krajowe jak i zagraniczne, które współpracują z nami do dnia dzisiejszego.

Od roku 2003 jesteśmy jedynym, autoryzowanym w Polsce przedstawicielem Czeskiej firmy Stavus a.s., która zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz serwisem maszyn górniczych.

Od roku 2011 zajmujemy się projektowaniem oraz drukiem reklamowym.

Od roku 2012 produkujemy wyroby z tworzyw sztucznych.

Od roku 2014 jesteśmy jedynym Polskim przedstawicielem Czeskiej firmy Visbeto s.r.o., która zajmuje się techniką wibracyjną.